Zgłoś swój udział w konkursie i wygraj

Wygraj Szumiącego Baranka!


Szumiący baranek został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie małego dziecka. Jedyna szumiąca zabawka na rynku która pozwala rodzicom na stosowanie i przestrzeganie zasad bezpiecznego snu niemowląt!

Bicie serca i dźwięki pochodzące z macicy to autentyczne nagrania a nie dźwięki generowane komputerowo. Badania przeprowadzone przez pediatrów pokazują że dźwięki te mają niesamowicie kojący wpływ na dzieci które doświadczają bólu kolki

Dźwięk odkurzacza, deszczu, czy harfy w połączeniu z dźwiękami pochodzącymi z macicy i biciem serca mamusi tworzą magiczną kombinację która w cudowny  sposób pomaga uspokoić noworodka. Rodzic może wybrać jeden z czterech z dźwięków połączonych z dźwiękiem bicia serca. Te dźwięki są odtwarzane przez 20 minut, zostały nagrane w specjalnej niskiej częstotliwości co sprawią że są one podobne do tych które dziecko słyszy
w okresie życia płodowego - ta częstotliwość - 125Hz zwaną "różowym zakresem dźwięków" pomagają skutecznie ukoić dziecko do snu.

Zanim umieszczono dźwięki wewnątrz baranka EWAN , ich działanie było wielokrotnie sprawdzane i testowane na noworodka i niemowlętach.

Ostatnim składnikiem magii baranka EWAN jest kojący różowy blask, badania pediatrów wykazały kolor zbliżony do tego który towarzyszy dzieciom w macicy, działa kojąco na noworodki i niemowlęta.


Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanego wspólnie ze sklepem dziecięcym Askot z Wrocławia.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:


1. Polubić stronę Organizatora na Facebooku: www.facebook.com/AskotWroclaw

2. Wymyślić hasło reklamowe dla Szumiącego Baranka.ZAPRASZAMY DO ZABAWY!Dziękujemy za udział w konkursie!