Zgłoś swój udział w konkursie i wygraj

Wygraj jeden z dwóch pojemników na pieluchy Angelcare!

                            
          

Kto ma pszczoły ten ma miód kto ma dzieci ten ma… Sami wiecie najlepiej.

Każdy rodzic prędzej czy później musi zmierzyć się z tym problemem. Jak skutecznie poradzić sobie z brudnymi pieluszkami? My znaleźliśmy fantastyczne rozwiązanie.

Pojemniki na pieluchy marki Angelcare. Funkcjonalne, higieniczne i proste w obsłudze. Do wyboru do koloru, aż trzy modele: Classic Deluxe i DressUp.

                  

Każdy wyposażony we wkład który mieści  180 pieluszek*, skutecznie izoluje bakterie, wilgoci i nieprzyjemne zapachy. Podwójne, szczelne zamknięcie broni rodziców przez zapachami i koniecznością wybiegania z domu po każdorazowym przewijaniu malucha.

Teraz masz nieoczekiwaną szansę, żeby jeden z dwóch Pojemników Angelcare Deluxe trafił do Ciebie. Wystarczy że wypełnisz ankietę i polubisz stronę Angelcare Polska na FB.

A teraz kilka szczegółów, bo przecież warto wiedzieć o co toczy się gra.

Pojemnik Angelcare Deluxe.

Pojemny, szczelny, higieniczny i prosty w obsłudze. Umożliwia jednorazowe przechowywanie większej liczby zużytych pieluszek. Mieści do 46 pieluszek (rozmiarze 2). Jego otwieranie nie wymaga używania rąk. Wystarczy przycisnąć pedał aby otworzyła się klapka. Brudną pieluszkę wrzucamy na zamkniętą zapadnie, która otworzy się na ułamek sekundy po zwolnieniu pedału. W tym czasie pieluszka wpadnie do środka, a klapka automatycznie się zamknie.

Do pojemnika dołączony jest wymienny wkład, który mieści do 180 pieluszek*. Worek foliowy we wkładzie wykonany w technologii OdourSeal™ złożony z 7 warstw (w tym warstwa z nylonu i evoh). Nieperfumowana folia dzięki  właściwościom antybakteryjnym skutecznie chroni przed brzydkimi zapachami i bakteriami i jest co najmniej 5 razy bardziej skuteczna** w porównaniu do konkurencji***

Pojemnik Angelcare Deluxe ma prawie 70cm wysokości więc bez schylania i dodatkowych podstawek wygodnie można wrzucać do niego pieluszki. Wyprodukowany we Francji, elegancki i stylowy pasuje do każdego wnętrza.

Wygraj jeden z dwóch pojemników marki Angelacare!

1. Polub Fanpage Sponsora konkursu na Facebooku

2. Odpowiedz na pytania w ANKIECIE


Czas trwania konkursu:

od 13 lipca do 27 lipca 2017.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dziękujemy za udział w konkursie!