Przetestuj ten produkt, napisz opinię i wygraj

Przetestuj 1 z trzech poduszek z regulowaną wysokością!

Jesteś mamą? chciałabyś podczas nocy idealnie wypocząć aby następnego dnia mieć mnóstwo siły na zabawę z dziećmi? Przetestuj poduszkę z regulowaną wysokością Moon o wartości 179 zł!

ŚWIATOWA NOWOŚĆ!

Puchowa poduszka MOON z regulacją wysokości - to lekarstwo na zdrowy sen i dobre samopoczucie. Oferowana przez nas puchowa poduszka z regulacją wysokości to jedyny taki produkt na polskim rynku, prawdopodobnie również jedyny na świecie. Doświadczenie pokazało nam, że nasi klienci posiadają największy problem w doborze odpowiedniej dla siebie poduszki. Źle dobrana poduszka budzi nas w nocy, wymusza częste zmiany pozycji, ograniczając nam realny czas snu.

             

Poduszka uszyta została w formie poduszki 3-komorowej z podwójnym zamkiem. Dwie komory zewnętrzne z którymi mamy bezpośredni kontakt wypełnione zostały puchem gęsim 70%. Na boku poduszki znajduje się zamek błyskawiczny, który zapewnia dostęp do komory wewnętrznej w której znajduje się puch syntetyczny (poliester silikonowany) w poszewce z zamkiem uszytej z wigofilu. Właśnie tym wypełnieniem możemy regulować wysokość poduszki, pierwotnie jest to poduszka bardzo wysoka. Ubierając odpowiednią ilość wypełnienia możemy dopasować jej wysokość i sprężystość idealnie pod siebie. Jest to poduszka ergonomiczna, o wiele lepiej spełni swoje funkcje niż poduszka ortopedyczna lub profilowana - te poduszki z założenia są świetne, lecz mało kto posiada je odpowiednio dobrane do swoich potrzeb.

    

Kołdry i poduszki z linii SILVER wypełnione polskim białym puchem gęsim 70%, pozostałe 30% to miękkie piórka puchowe. Wypełnienie zostało przygotowane zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami czystości PN-EN 12934. Jest sterylne i bezpieczne, pozbawione zapachu oraz trwałe.

Wyroby pokryte bardzo wysokiej jakości bawełnianą tkaniną puchoszczelną o gramaturze 130g/m2 - inlet. Tkanina jest miękka, lekka, przewiewna oraz trwała. Zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i optymalizację wilgotności.


Prześlij Twoje zgłoszenie i uzasadnij dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać do testowania!

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3 mamy, do których wyślemy poduszki!

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 12 września.

Jeśli zostaniesz wybrana, przetestuj nasz produkt i  prześlij opinię na adres: listy@magazynsupermama.pl  z dopiskiem "Testowanie poduszki Moon".

Zapraszamy do wspólnej zabawy w testowanie z SUPERMAMĄ!

{{getErrorMessage()}}
Dziękujemy za udział w konkursie!