Przetestuj ten produkt, napisz opinię i wygraj

Przetestuj 1 z 3 śpiworków dla niemowląt marki Natulino!

Czy wiesz że, niemowlęta potrafią przespać do 18 godzin na dobę w pierwszych tygodniach życia?

Śpiworek Natulino® to doskonała i zdecydowanie bezpieczniejsza dla noworodka alternatywa w stosunku do tradycyjnych kołderek, kocyków i otulaczy. Dzięki śpiworkowi Natulino® masz pewność, że twarz dziecka pozostanie zawsze odkryta, maluszek będzie miał swobodę ruchu nóżkami i rączkami, oraz że ma zapewniony komfort cieplny, gwarantujący mu zdrowy, wygodny i bezpieczny sen. 

Wycięcia na główkę dziecka w śpiworkach zostały bardzo starannie zaprojektowane, możesz mieć pewność, że wybierając właściwy rozmiar twój maluszek nie wsunie się wewnątrz śpiworka. W każdej chwili dzięki odwróconemu zamkowi YKK możesz bez przeszkód, wybudzania i wychładzania maluszka, swobodnie zmienić pieluszkę. 

W przeciwieństwie do tradycyjnych otulaczy Twój maluszek ma pełną swobodę ruchów, dzięki czemu może wkładać rączki do buzi, co wpływa na niego uspokajająco; a gdy zacznie się samodzielnie przewracać na boki lub brzuszek ma możliwość podparcia się rączkami.

Prześlij Twoje zgłoszenie i uzasadnij dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać do testowania!

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3 mamy, do których wyślemy śpiworek marki Natulino®

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 22 stycznia!

Jeśli zostaniesz wybrana, przetestuj nasz produkt i  prześlij opinię na adres: listy@magazynsupermama.pl  z dopiskiem "Testowanie Natulino".

Zapraszamy do wspólnej zabawy w testowanie z SUPERMAMĄ!{{getErrorMessage()}}
Dziękujemy za udział w konkursie!