Opinia Pani Moniki na temat poduszki Moon

MOON poduszka puchowa z regulowaną wysokością SILVER 70x80 puch gęsi 70%
                                
Na łamach portalu magazynsupermama.pl oraz sponsora sypialniamarzen.pl otrzymałam do testowania 1 z 3 poduszek MOON z wypełnieniem z puchu gęsi o regulowanej wysokości.

            

Jako matka prawie 7 letniej dziewczynki i obecnie jeszcze kobieta w drugiej ciąży potrzebuje dużo spokojnego snu. Niestety w moim przypadku budzę się po kilka razy w nocy, co sprawia, iż rano jestem niewyspana i kiepsko wpływa to na resztę dnia. Znacie to prawda?

Do tej pory kupowałam poduszki z niższej półki w granicach cenowych od 50 zł do 150zł. Według sprzedawcy i producentów są to poduszki wysokiej jakości i mogą służyć wiele lat. W rzeczywistości okazywały się tandetne wypełnienie szybko się spłaszczało pomimo codziennego strzepywania i postępowania według zaleceń producenta. Co za tym idzie? Kupno nowej i tak za każdym razem.

                    

Od dnia, w którym otrzymałam możliwość testowania poduszki MOON noce stały się tak jakby dłuższe. Budzę się tylko raz ze względu na pójście do toalety z powodu ciąży a to jest normalne w takim przypadku. Jestem mega zadowolona, z jakości wykonania poduszki i możliwości regulacji wysokości idealnie dopasowującej się do kształtu naszej głowy oraz odcinka szyjnego. Coś wspaniałego.
Przetestowałam poduszkę na dwa sposoby z wypełnieniem oraz bez tylko na puchu.

Poduszka puchowa posiada zamek błyskawiczny pod który skrywa w środku druga poduszkę z wypełnieniem syntetycznym.

- po lewej stronie pierwsza warstwa poduszki
- po prawej wkład, który był w środku

Tak prezentuje się poduszka poskładana na 4 do wersji jaśka z samego puchu.

Poniżej widać co znajduje się w poszewce z wypełnieniem syntetycznym:

Najważniejszą zaleta poduszki oprócz tego co oczywiste jest to, że beż względu na wybór zawsze śpimy na powłoce z puchu gęsiego i nie mamy styczności z wypełnieniem syntetycznym. Poszewki wykonane są z wysokiej jakości bawełny.

 ***************************************************************************
Dla mnie opcja z samego puchu jest idealna po złożeniu poduszki na pół. Bardzo miękka dająca poczucie ogromnego komfortu i idealnie relaksująca, co sprawia, iż zapadałam w sen szybciej niż na zwykłej poduszce. Rano czułam się wypoczęta i pełna energii. Rewelacja. Druga opcja z regulacja wypełnienia również przypadła mi do gustu. Śpi się dużo wygodniej. Jak wiadomo są dni, w których potrzebujemy więcej wygody podczas spania a czasem potrzebujemy czegoś więcej (np. wysokości ułożenia) ta poduszka spełni każde wymaganie największego śpiocha.

Do testów przystąpił również mój mąż, który ma problemy ze snem i często rano narzeka na ból w szyi i plecach. Od kiedy śpi na tej poduszce mniej narzeka na ból pleców, szyja już mu przestała dokuczać całkowicie. Jest również zadowolony, z jakości poduszki oraz możliwości regulacji jak ja. Nic tylko wymienić wszystkie na te regulowane.

Wiadomo jest mnóstwo ludzi na świecie i nie każdemu może odpowiadać taka regulowana poduszka, ale warto wypróbować szczególnie, iż poduszka kosztuje nie wiele więcej niż tańsze zamienniki. Uważam, iż poduszka jest naprawdę w bardzo śmiesznych pieniądzach, jeśli chodzi, o jakość wykonania i użytych materiałów do produkcji. Coś wspaniałego.

Poduszkę można nabyć na stronie sponsora konkursu sypialniamarzen.pl