Opinia Pani Eweliny na temat podusi do karmienia Smart Mama

Mini poduszka do karmienia Smartmama- super gadżet dla mam karmiących piersią

Przez ostatnie dni dzięki akcji Magazynu SuperMama miałam możliwość przetestowania świetnego gadżetu dla mam karmiących piersią. Do tej pory zawsze towarzyszyły mi ogromne poduchy typu „rogal”. Ich przewożenie jest dość uciążliwe, zwłaszcza jeśli do zabrania mamy sporo innych rzeczy i tylko dwie ręce 😉

Poduszka Smartmama, jest smart, bo jest malutka. Jest sprytnym rozwiązaniem jeśli często karmimy poza domem. Ja swoje „rogale” do tej pory nosiłam ze sobą wszędzie, mimo ich nieporęczności. Niestety nie potrafię nakarmić dziecka bez takiego udogodnienia jak poduszka. Ciężko jednak targać ze sobą do lekarza czy w gości coś tych gabarytów.  Ta mini poduszka jest świetnym rozwiązaniem, bo możemy ją trzymać na stałe w torbie z rzeczami dziecięcymi i będzie nam dzielnie towarzyszyć  wszędzie gdzie się wybieramy.

Bez problemu zmieściła się również w koszu jednego z najmniejszych wózków ( babyzen yoyo) a kosz zakupowy w tym modelu jest na prawdę bardzo mały.

Poduszka zapakowana jest  w wygodny pokrowiec na zamek, dzięki czemu zawsze utrzymamy ją w czystości, ma też uchwyt do noszenia. Ja wykorzystałam go do zawieszania poduszki przy wózku.

Jak to działa ? Wystarczy założyć poduszkę na przedramię i gotowe. Maluchowi jest wygodnie a ramie mamy jest odciążone.

Poduszka jest uszyta z materiałów atestowanych i antyalergicznych, jest bezpieczna dla naszego maleństwa. Jej środek jest mocno wypełniony kulką silikonową, co daje poduszce sprężystość i elastyczność, fajnie dopasowuje się do ręki mamy. Środek wypełniony jest przyjemnym minky.  Bez problemu można ją wyprać.

Cena poduszki to ok 49 zł, do wyboru jest kilka wzorów.  Moim zdaniem jest to bardzo ciekawy patent dla zabieganych mam, które karmią swobodnie wszędzie 🙂  Świetnie nada się też jako prezent na baby shower, bądź mały podarunek dla świeżo upieczonych rodziców. Każdy gadżet ułatwiający życie jest na prawdę bezcenny 🙂

 www.smartmama.pl