Opinia Pani Edyty na temat poduszki do karmienia Lulando

Jakiś czas temu dostałam do przetestowania poduszkę do karmienia marki Lulando. Dzięki możliwości wyboru wzoru posiadam poduszkę, która z jednej strony ma materiał w sympatycznie wygladące jeże, a z drugiej miętowe minky (właśnie ten wzór na tyle przykuł moją uwagę, że postanowiłam wziąć udział w konkursie). I było warto! Już podczas pierwszego karmienia pokochałam ten produkt całym sercem.

              

Po pokonaniu obaw "Czy aby zmieszczę się w tę poduszkę?" przyszło zaskoczenie tym, że mam obie ręce wolne (nawet cyknęłam selfie;). Dziecko było odrobinę niespokojne, myślę że poczuło różnicę, ale bardzo szybko to minęło.

Od kiedy mam tę poduszkę karmienie stało się wygodne, nawet podczas ostatnich upałów czułam komfort w czasie karmienia. Dodatkowo pozycja dziecka jest stabilna, więc ja mogę się wygodnie rozsiąść, dzięki czemu kręgosłup - jak zapewniał producent - zostaje odciążony. Dużym plusem jest możliwość prania pokrowca na poduszce, bo jak wiadomo nawet takie maluchy brudzą ;)Kilka razy udało mi się nawet uśpić Maleństwo, trzymając je na poduszce.

               

Świetnie się sprawdza także w innych sytuacjach - dziecko chętnie leży na brzuszku mając pod klatką piersiową ten produkt, wtedy więcej widzi, bo jest wyżej niż leżąc normalnie.
Ogólna ocena dla poduszki do karmienia marki Lulando jest bardzo dobra.

Polecam każdej karmiącej mamie!
Edyta.