Opinia Pani Agaty na temat SuperZabawki MR B

Duże czy małe dzieci mają swoje ulubione zabawki. Do przytulania, gryzienia, spania, ssania, utulania, ogrzewania. Są najlepszym lekarstwem na bóle brzuszka, kolki czy ząbkowanie. Takie idealne do kochania przez dzieci. Te wszystkie cechy posiada SuperZabawka MR B od od Lullalove! Tak, to jest możliwe.

Mr B Super Zabawka od LullaLove - recenzja

MR B – u nas został nazwany PAN BOBEK, to połączenie milusiej przytulanki i bezpiecznego termoforku na dziecięcy brzuszek. SuperZabawka MR B poprzez swoją strukturę stymuluje rozwój dziecka i co najfajniejsze pozwala załagodzić ból brzuszka i objawy kolki.

Mr B Super Zabawka od LullaLove - opinie

JAK DZIAŁA TERMOFOR W TEORII?

Opis producenta:

Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się maksymalnie do temperatury 54 stopni Celsjusza. Dzięki kieszeni izolacyjnej znajdującej się na plecach MR B temperatura utrzymuje się do godziny (czas zależny jest od temperatury otoczenia). Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Po zastosowaniu wystarczy wygotować wkład według instrukcji na opakowaniu. Wkład jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze – nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka suszarką lub termoforem. Przytulanka wykonana jest z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną. Z boku wszyto kolorowe metki. Nóżka szeleści przy dotyku.

Mr B LullaLove - termofor z wkładem solnym

Jak udało mi się ustalić, wkład możemy dokupić na stronie producenta za około 20 zł. Więc nie musimy kupować nowego termoforku gdy wkład solny się zużyje. Jak dla mnie jest to bardzo duży plus.

SuperZabawka MR B jako termoforek przydał nam się już pierwszego dnia. Bąbelka tak bolał brzuszek że aż się cała prężyła. Od razu przetestowaliśmy działanie wkładu solnego. W praktyce okazało się to banalnie proste, wkład szybko się nagrzał. Zabawka została przyłożona do bolącego brzuszka – o dziwo Mała w miarę się uspokoiła. Na przykładzie własnego dziecka mogę śmiało powiedzieć, że termoforek działa i przynosi ulgę małemu brzuszkowi.

Przeczytaj całą recenzję na stronie>>.