Baby Shower

Zza oceanu spływa do nas coraz więcej nowości… Jedną z nich jest, jeszcze niezbyt mocno rozpowszechniony w Polsce, Baby Shower. Sama nazwa nasuwa na myśl „dziecko”, ale tak naprawdę jest to przyjęcie organizowane dla przyszłej mamy i jej nienarodzonego dziecka przez najbliższe koleżanki, przyjaciółki, znajome, siostry czy szwagierki, a więc jednym słowem mówiąc kobietki 🙂
Bo kto lepiej zrozumie przyszłą mamę niż kobiety!
Przyjęcie to organizowane jest na kilka tygodni przed terminem porodu, najczęściej w domach, mieszkaniach czy wynajętych salach. Ma ono na celu wspólne świętowanie z przyszłą mamą zbliżającego się nowego etapu w jej życiu. Na Baby Shower podawane są zdrowe przekąski, Panie dyskutują na tematy związane z przebiegiem ciąży, porodem i opieką nad maleństwem, wymieniają się swoim doświadczeniem, a przyszła mama dostaje prezenty przede wszystkim dla maluszka, jak i również dla ciężarnych kobiet. Często organizowane są także konkursy/kalambury dotyczące przyszłej mamy i jej maleństwa.
A co gdybyśmy do polskiego Baby Shower wprowadzili nową tradycję taką jak wspólne słuchanie bicia serduszka maleństwa, które można zorganizować przy użyciu detektora tętna płodu?
Odgłos bicia serca dziecka będącego w brzuszku jest najpiękniejszym dźwiękiem dla każdej mamy, który niejednokrotnie prowadzi do łez wzruszenia. Z pewnością słuchając na Baby Shower bicia serduszka przy użyciu detektora niejedna z uczestniczek imprezy przypomni sobie bicie serca swojego maleństwa, a przyszłe mamy będą mogły poznać ten dźwięk już wcześniej.

Skąd wziąć taki detektor tętna płodu? Najprościej byłoby go kupić, ale zważając na fakt, że jest to wydatek nawet kilkuset złotych i taki detektor używany jest przez krótki okres czasu, istnieje lepsze rozwiązanie. Można wypożyczyć detektor tętna płodu poprzez stronę https://rentmama.pl Wystarczy złożyć zamówienie, opłacić je i już następnego dnia (przy zamówieniach złożonych do godziny 15:30) kurier dostarcza nam sprzęt do domu. Detektor jest urządzeniem małym, prostym w użyciu i bezpiecznym dla mamy, a przede wszystkim dla maleństwa. Detektora można używać już od 12 tygodnia ciąży i cieszyć się odgłosem bijącego serduszka. Detektory wypożyczane poprzez https://rentmama.pl to wysokiej jakości profesjonalny sprzęt, porównywalny w detektorami użytkowanymi w szpitalach. Przyszłe mamy z pewnością docenią ten detektor, gdyż oprócz radości uzyskanej z możliwości słuchania serca maluszka poczują one wewnętrzny spokój wiedząc, że ich małe serduszko pięknie bije.

Brak Komentarzy

Skomentuj