Akademia Ładnebebe - Katowice

Jak być biznes-mamą na Śląsku? Akademia ŁadneBebe w katowickim Idea Hub

Bycie mamą to nie lada sztuka i poświęcenie. Mamy nieraz obawiają się, że macierzyństwo może przeszkodzić im w karierze zawodowej oraz pozbawić niezależności finansowej. O tym, że macierzyństwo to nie przeszkoda, a szansa już 14 września w katowickim Idea Hub opowie Marta Nendza, biznes-mama w pełnym tego słowa znaczeniu. Zapraszamy obecne, jak i przyszłe mamy do Akademii ŁadneBebe.

          

Wraz z ciążą w głowie niejednej kobiety pojawiają się rozterki dotyczące samorozwoju, dalszej kariery i niezależności. Warto jednak odebrać ten stan jako szansę, motor napędowy do zmian, a nawet do otwarcia własnego biznesu! Według raportu Global Entrepreneurship Monitor 2012, aż 3,9% kobiet zakłada własny biznes z powodu szansy, którą dla siebie widzi, a tylko 2,1% z powodu konieczności. Już w czwartek będziecie mogły poznać Martę Nendzę, właścicielkę katowickiego sklepu z kreatywnymi zabawkami „Noski Noski”, która wykorzystała wspomnianą szansę i odniosła sukces. Jeśli macie pomysł na biznes – przyjdźcie na spotkanie Akademii ŁadneBebe. Podczas wydarzenia prelegentka podzieli się ze śląskimi mamami swoim doświadczeniem w zakładaniu biznesu oraz prowadzeniu sklepu, opowie o sztuce wyboru i selekcji oraz o tym, jak łączy sferę prywatną z zawodową.

Marta Nendza to jedna z najbardziej uśmiechniętych i energicznych mam na Śląsku. Testuje, sprawdza, opowiada o zaletach oraz wadach pomysłowych zabawek dla dzieci. Właścicielka butiku kreatywnego dla dzieci „Noski Noski” z chęcią dzieli się swoimi radami i opiniami w wideo poradnikach przeznaczonych dla mam. Jej praca to coś, co ją inspiruje oraz daje maluchom szansę na kreatywny rozwój. Dlatego jeśli potrzebujesz motywacji, zmian, inspiracji czy wsparcia wpadnij do katowickiego Idea Hub i odetchnij od maminych obowiązków w miłym towarzystwie, przy smacznych przekąskach.

Spotkanie odbędzie się w katowickim Idea Hub (ul. Chorzowska 107) o godzinie 12.00. Na uczestniczki czeka 15 miejsc – obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: chorzowska@ihub.pl. W wiadomości prosimy o uzasadnienie dlaczego chcesz wziąć udział w naszym spotkaniu. Wydarzenie jest bezpłatne.